Bieżąca działalność

Sprawozdanie z walnego zgromadzenia członków Wielkopolskiej Grupy Gospodarczej w Wągrowcu

 

W dniu 5.04.2013 roku w siedzibie Stowarzyszenia odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Wielkopolskiej Grupy Gospodarczej w Wągrowcu. W Zgromadzeniu, oprócz członków Stowarzyszenia wzięli udział zaproszeni goście,

 

więcej


Sprawozdanie z działalności stowarzyszenia „Wielkopolska Grupa Gospodarcza” w 2012roku

 

Stowarzyszenie Wielkopolska Grupa Gospodarcza  z siedzibą w Wągrowcu jest organizacją samorządu gospodarczego, reprezentującą i działającą na rzecz swoich członków i środowiska gospodarczego oraz reprezentującą i działającą na rzecz swoich członków i środowiska gospodarczego oraz reprezentującą je wobec władz samorządu terytorialnego, administracji rządowej i środków masowego przekazu.

 

więcej


Zawiadomienie o zwołaniu Zwyczajnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia

 

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wielkopolska Grupa Gospodarcza działając na podstawie §18 pkt. 4 Statutu Stowarzyszenia zwołuje Zwyczajne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia. Zgromadzenie odbędzie się w dniu 5 kwietnia o godzinie 17:00

 

więcej


 

SPRAWOZDANIE ZE SPOTKANIA STOWARZYSZENIA WIELKOPOLSKA GRUPA GOSPODARCZA

 

W dniu 11. 05. 2012r. w Gospodarstwie Agroturystycznym w Klotyldzinie położonym w malowniczej gminie Margonin odbyło się spotkanie członków oraz sympatyków Stowarzyszenia Wielkopolska Grupa Gospodarcza.

 

więcej


 

Bunt ofiar biurokratów – WGG wspiera Ruch Społeczny Niepokonani2012

 

Deklaracaj poparcia dla Ruchu Społecznego Niepokonani2012 Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Stowarzyszenie Wielkopolska Grupa Gospodarcza nawiązało współpracę z Ruchem Społecznym Niepokonani2012. Gratulujemy Niepokonanym2012 podjętej inicjatywy.

 

więcej


Konferencje zaplanowane na maj 2012 r.

 

W imieniu współpracującego z naszym stowarzyszeniem, Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych, zapraszamy do skorzystania z szeregu imprez, jakie zaplanowano na maj

 

więcej


 

Zaproszenie do współpracy wystosowane do parlamentarzystów z Wielkopolski

 

Zarząd Stowarzyszenia Wielkopolska Grupa Gospodarcza informuje, że w bieżącym tygodniu wystosowaliśmy pismo do wszystkich posłów i senatorów z województwa wielkopolskiego.

 

więcej


Zapraszamy na spotkanie organizacyjno-integracyjne 11 maja 2012 r.

 

Drodzy Państwo!

Dnia 11 maja br. o godz. 16.30 w Gospodarstwie Agroturystycznym w Klotyldzinie, planuję spotkanie dla wszystkich członków stowarzyszenia. Zaproszenie kierujemy także do osób, które chciałyby przystąpić do Stowarzyszenia, oraz do innych stowarzyszeń i organizacji o podobnym profilu działalności.

 

więcej

 


 

ANR nie zgadza się na budowę biogazowni na dzierżawionej ziemi

 

Są roszczenia… nie ma inwestycji.

 

– Zdawałem sobie sprawę, że będą problemy; bo gospodarstwo jest objęte roszczeniami spadkobierców właściciela majątku, ale nie można tu nie inwestować i czekać, aż wszystko się rozpadnie

 

więcej


Konferencja: Zarządzanie zmianą – 20.03.2012 Hotel Pietrak Wągrowiec

 

Szanowni Państwo,

w ramach projektu, mającego na celu wsparcie rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwoju regionalnego, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, chcielibyśmy zaprosić Państwa na Konferencję „Zarządzanie zmianą” , która odbędzie się 20.03.2012 r. w godz. 9.00 – 14:30 w Hotelu Pietrak w Wągrowcu.

więcejKomentarze są zamknięte.